ONLINE PLATBA BARION

Čo znamená BARION ™?

Barion je elektronická platobná služba, ktorá vám umožňuje pohodlne a bezpečne platiť kartou alebo vopred nabitým zostatkom v internetových obchodoch a mobilných aplikáciách.

Poskytovateľ služieb Barion Payment Zrt je inštitúcia pod dohľadom Magyar Nemzeti Bank, jej licenčné číslo: H-EN-I-1064/2013.

Plaťte pohodlne kartou pohodlne

Pri platbách kartou sa nevyžaduje registrácia, stačí zadať číslo svojej kreditnej karty, dátum platnosti a kód CVC zo zadnej strany a tiež potrebujete fungujúcu e-mailovú adresu.
Keď sa však zaregistrujete, už nikdy nebudete musieť zadávať číslo svojej karty na žiadnom akceptačnom mieste spoločnosti Barion, na platbu budete potrebovať iba svoju e-mailovú adresu a heslo. To je nielen pohodlné, ale zvyšuje to aj vašu bezpečnosť!

barion card payment banner 2016 300x35px

Na platbu môžete použiť:

  • platobné karty Mastercard alebo Maestro
  • platobné karty Visa alebo Electron
  • platobnú kartu Amex

Platte pohodlne bez kreditnej karty

Ak nemáte platobnú kartu, môžete platiť predplateným kreditom Barion, ktorý môžete dobiť bankovým prevodom alebo vkladom v hotovosti, alebo na ktorý môžu Vaši priatelia a obchodní partneri posielať peniaze. V takom prípade môžete platiť zadaním svojej e-mailovej adresy a hesla.

Je to zadarmo

Za platby kartou sa neplatia žiadne príplatky. Registrácia a mobilná aplikácia Barion, ako aj prijímanie a odosielanie peňazí sú a zostanú bezplatné. Neexistuje žiadny mesačný poplatok.

Sledujte svoje nákupy

Pomocou aplikácií Barion môžete sledovať svoje nákupy, online alebo na mobilnom telefóne. Bezplatná peňaženka Barion okamžite zobrazuje všetky vaše nákupy, dokonca môžete vidieť, čo ste kúpili. Tu môžete spravovať aj svoj zostatok Barionu posielať alebo prijímať peniaze.

DI barion webappDl playstore huDl appstore hu

Bezpečnosť predovšetkým

Servery Barion sú chránené šifrovaním TLS Norton / Symantec / Verisign 2048-bit. Pred vykonaním platby sa vždy uistite, že na zabezpečenom serveri spoločnosti Barion zadáte informácie o kreditnej karte alebo heslo potrebné na platbu. Spoločnosť Barion má certifikát PCI DSS vyžadovaný spoločnosťami vydávajúcimi kreditné karty, takže je oprávnený spravovať údaje o kreditných kartách. Bezpečnosť serverov Barion bola vyvinutá v súlade s predpismi Magyar Nemzeti Bank.

Viac informácií a registrácia zdarma

www.barion.com

FAQ

Neviete si rozhodnút? Máte otázky? Potrebujete pomoc? Kliknutím na FAQ nájdete odpovede na svoje otázky

Často kladené otázky

SPOĽAHLIVÝ OBCHOD

Árukereső, a hiteles vásárlási kalauz

NANO-tyre je kvalitný webshop na portáli Heureka