Spoločnosť Bridgestone uvádza novú celoročnú pneumatiku typu Turanza All Season 6

Tóth Dorottya

Bridgestone Turanza All Season 6

Spoločnosť Bridgestone, najznámejší výrobca pneumatík a riešenia pre udržateľnú mobilitu, uviedla na trh pneumatiku Turanza All Season 6. Nová prémiová celoročná cestovná pneumatika je vyrobená s použitím technológie ENLITEN. Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6, ktorá je navrhnutá pre celoročný prevádzkový výkon, bola vytvorená na základe rozsiahleho výskumu trhu, do ktorého sa zapojili tisíce európskych vodičov a ktorý sa zameral na ich očakávania od celoročnej cestovnej pneumatiky a výzvy, ktorým čelia pri jazde.

Počas posledných rokov sa trh s celoročnými pneumatikami výrazne rozšíril a stále viac vodičov preferuje tento spôsob používania pneumatík, ktorý teraz predstavuje 21% európskeho trhu.

Turanza All Season 6

 

Prémiový výkon, komfort a bezpečnosť – aj za nepredvídateľných poveternostných podmienok

Počas jednotlivých ročných období sa európski vodiči stretnú s mnohými jazdnými ťažkosťami vrátane dažďa a snehu. Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 je vytvorená na udržanie kontroly nad vozidlom bez ohľadu na ročné obdobie alebo poveternostné podmienky.

 

Pneumatika Turanza All Season 6 sa vyniká v troch kľúčových oblastiach:

  • Vynikajúci brzdný výkon vo všetkých ročných období: podľa testov organizácie TÜV SÜD, ktorá patrí medzi najuznávanejšie nezávislé automobilové skúšobné ústavy v Európe, pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 ponúka najlepšie brzdenie na mokrej vozovke vo svojej triede a vynikajúci brzdný výkon na suchom aj zasneženom povrchu.
  • Výnimočný výkon na snehu: TÜV SÜD tiež potvrdil vysokú úroveň priľnavosti, brzdenia, zatáčania a ovládateľnosti pneumatiky Bridgestone Turanza All Season 6 na snehu, ktorá spolu s označením 3PMSF zabezpečuje úspešnú manipuláciu pri zimných výzvach.
  • Vynikajúci kilometrový výkon: pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 sa pri porovnaní so svojou predchodkyňou pneumatikou Bridgestone Weather Control A005 EVO zlepšila o 20 %.

 

1920 bs turanza all season 6 3 4 packshot tas6 on top2 1

 

Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 je vytvorená s technológiou ENLITEN - kombináciou najmodernejších technológií, ktorá zaisťuje maximálnu bezpečnosť, vynikajúci výkon pneumatík a vylepšené vlastnosti udržateľnosti a tiež garantuje, že pneumatiky Bridgestone sú prispôsobené pre elektrické vozidlá. Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6 má optimalizovanú vzorku dezénu a je vybavená novou zmesou, ktorá zlepšuje kontakt s asfaltom, odvádzanie vody a vytláčanie snehu, a taktiež zvyšuje rovnováhu výkonu.

Pneumatika Bridgestone Turanza All Season 6, ktorá bola vyvinutá a vyrobená v Európe, je navrhnutá pre osobné vozidlá a cestné vozidlá SUV vrátane vozidiel s elektrickými a spaľovacími motormi. Táto prémiová pneumatika bude dostupná v 85 rozmeroch od 16 do 21 palcov.

Bridgestone Turanza Alls 6

 

 

Nová celoročná pneumatika Bridgestone je dostupná z našich skladových zásob:

https://www.nano-tyre.sk/pneumatiky-auto/celorocne-pneumatiky/pneumatiky-bridgestone/turanza-all-season-6/

 

nano-tyre.sk
kosar icon
Pneumatiky WEBSHOP

tyre-test.org Testy pneumatík,
recenzie od skutočných používateľov
tire icon tyre background