Pneumatika Pirelli Cinturato All Season SF3 zvíťazil v porovnávacích testoch

Marketing

Pneumatika Pirelli Cinturato All Season SF3 zvíťazil v porovnávacích testoch

Najnovšia celoročná pneumatika značky Pirelli bola vyhlásená za najlepšiu celoročnú pneumatiku dvoma významnými magazínmi, nemeckým Auto Bild Sportscars a talianskym alVolante, ktoré porovnávali najvýznamnejšie celoročné produkty na trhu. Pneumatika Pirelli sa osvedčila ako najbezpečnejšia pneumatika na suchej aj mokrej vozovke a získala mimoriadne pozitívne hodnotenia pri jazde na snehu.

V porovnávacom teste pneumatík Cinturato All Season SF3 na mokrom asfalte, ktorý vykonal magazín Auto Bild Sportscars, sa pneumatika Cinturato All Season SF3 osvedčili ako „príkladná“ z hľadiska odolnosti voči aquaplaningu a ovládateľnosti na rovnej ceste aj v zatáčke. Na suchej vozovke dosahovala najlepšie výsledky pri brzdení, ovládateľnosti, reakciách na ovládateľnosť a valivom odpore. Dosiahli sa aj vynikajúce výsledky na snehu, na ktorom podľa magazínu Auto Bild Sportscars pneumatiky Pirelli „vždy umožňujú bezpečnú jazdu aj pri vysokých rýchlostiach“. Nemecký časopis ďalej pokračuje, že „nová celorocná pneumatika má pôsobivé jazdné vlastnosti za všetkých poveternostných podmienkách“. Podľa talianskeho časopisu alVolante: „Pneumatika Pirelli Cinturato All Season SF3 je výnimočná. Dosahuje vynikajúce výsledky pri brzdení na mokrej a suchej vozovke“.

pirelli

VYNIKAJÚCI BRZDNÝ VÝKON CERTIFIKOVANÝ TREŤOU STRANOU

Testy vykonané časopismi Auto Bild Sportscars a alVolante potvrdzujú výsledky, na ktoré už upozornili dva medzinárodné certifikačné orgány: Dekra, ktorá pochválila Cinturato All Season SF3 za jej brzdný výkon, a TÜV SÜD, ktorá jej udelila hodnotenie Performance Mark2. Všetky rozmery uvedeného modelového radu získali najvyššie hodnotenie na európskej značke (trieda "A") za priľnavosť na mokrej vozovke. S úrovňou stability, akustického komfortu a valivého odporu blízkej letným pneumatikám dosahuje výborné výsledky v najteplejších mesiacoch roka, pričom kvôli priľnavosti na snehu testovanej v drsných zimných podmienkach, ktorú označuje známka 3PMSF, je ideálna na chladné obdobie. Táto všestrannosť je výsledkom adaptívnej technológie dezénu s 3D lamelami, ktoré podľa podmienok zmenia svoj tvar, a zavedením inovatívnych zmesí, ktoré sú účinné v širokom rozsahu teplôt.

Pneumatika Cinturato All Season SF3 je už dostupná vo rozmeroch od 16 do 20 palcov a pridáva sa k pneumatikám Cinturato P7 a Cinturato Winter 2 do radu, ktorý uspokojuje rozmanité potreby vodičov kompaktných a stredne veľkých vozidiel.

pirelli 2

Technológia Pirelli Elect, ktorá bola navrhnutá na zvýšenie výkonu elektromobilov a plug-in hybridov, je dostupná na viacerých rozmerových radoch produktov Cinturato.

 

Zdroj:

Pirelli.com

nano-tyre.sk
kosar icon
Pneumatiky WEBSHOP

tyre-test.org Testy pneumatík,
recenzie od skutočných používateľov
tire icon tyre background

Odporúčame vám