BHPgumi robot

Nano-tyre

Máte problém s výberom správnej pneumatiky?

Vyskúšajte nášho sprievodcu pneumatík Umelej Inteligencie!

Odpovedzte na niekoľko jednoduchých otázok a zistite, aké pneumatiky Vám náš systém umelej inteligencie - UI odporúča, pričom zohľadňuje 14 aspektov!

“Odporúčanie UI je užitočnou aplikáciou aj z pohľadu žien. S UI som sa stretla, keď som váhala pred kúpou letných pneumatík a rozhodla by som sa úplne inak. Určite sa hodí ako orientačný bod, malá pomôcka a dokonca sa oplatí vyplniť dotazník len tak pre zábavu, nič tým nestratíte a dokonca môžete získať užitočné informácie!”
"Ponuku pneumatík Umelej Inteligencie považujem za praktickú, pretože pre mňa odporúča pneumatiky na základe mojich požiadaviek. Ako vedúci servisu viem, že pri kúpe pneumatík zákazník uvažuje o viacerých detailoch, v týchto detailoch im pomôže UI. Z hľadiska informácií je veľmi dôležitá!"
"Poradca UI NANO-tyre je dôležitou oporou pri rozhodovaní o kúpe pneumatík, a je zaujímavé vyskúšať si to. Ukázalo sa, že ide o presný systém, ocenil som, že mi neodporučil tie najdrahšie pneumatiky, ale skôr zvážil podmienky ich použitia."

Prečo umelá inteligencia?

Predávame 213 značiek pneumatík a diskov, a často je ťažké zistiť, ktorú z nich si vybrať. V tomto Vám pomôže naša ponuka umelej inteligencie. Radi našim zákazníkom odporučíme pneumatiky s prihliadnutím na všetky dôležité aspekty.

Aktuálne čísla:

(aktualizované: 2024.07.23)

História NANO-tyre

Vyberte si značku auta!

Vyberte si ročník Vášho auta!

Vyberte si typ auta!

Vyberte si motor Vášho auta!

Vyberte si veľkosť pneumatík!


Kde používate Vaše auto?

Koľko nádrží paliva spotrebujete za mesiac?

Čo je najdôležitejšie pre Vás?

Akým štýlom jazdíte?

Vyberte si sezónu!

GRATULUJEME!

Teraz zadajte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú Vám môžeme poslať našu ponuku!

Spracováva sa...

Ďakujeme za údaje! Už len pár sekúnd a uvidíte našu ponuku...

Ponuka pneumatík umelej inteligencie u Nano-tyre

POZOR: Na základe Vašich odpovedí, ktoré ste uviedli, Vám odporúčame celosezónne pneumatiky, ale namiesto nich Vám odporúčame letné pneumatiky.

1. miesto  

2. miesto  

3. miesto  

Prosíme, podeľte sa o Vaše skúsenosti!

Prečo umelá inteligencia?

Predávame 213 značiek pneumatík a diskov, veľakrát je sa ťažké rozhodnúť, v tomto Vám pomôže naša ponuka pneumatík umelej inteligencie. Boli by sme radi, keby sme našim zákazníkom mohli odporučiť pneumatiku z každého hľadiska.

Aktuálne čísla:

(aktualizované: 2024.07.23)

História NANO-tyre

PICMAC Kft. nepreberá žiadnu zodpovednosť za odporúčania zobrazené umelou inteligenciou. Údaje slúžia iba na informačný účel. Skontrolujte presnosť podľa príručky k vozidlu.